.

Hanbite sa presstitúti a kovboji!

Categories spoločnosťPosted on

Keď ste písali o manifestáciách či demonštráciách „slušnoľudí”, vaše pomýlené matematické bunky vysemenili z prsta vycucané číslo 60 000.

Na včerajšom proteste bolo so stopercentnou istotou prítomných minimálne 4 000 ľudí. Ak by išlo o protest, ktorý by bol súladný s názorom vašich chlebodarcov, určite by ste písali o prítomnosti pätnástich a hádam aj dvadsiatich tisícok.

Podľa vás s vašimi prečudesnými počtárskymi schopnosťami bolo pred úradom vlády niekoľko stovák výtržníkov, dokonca podľa niektorých fantastov išlo o ultrapravicových výtržníkov. Uverejnili ste zmanipulované správy a prakticky všetkým unisono utieklo, že sa na mieste nachádzali, úprimne napíšem, nečakane vysoké počty ľudí mimo športového prostredia.

Popri futbalových a hokejových fanúšikoch z Bratislavy ale aj z Trnavy, Nitry, Žiliny, Zvolena, Banskej Bystrice, Trenčína, Martina, Rimavskej Soboty a dokonca aj z Košíc a popri voličoch ĽSNS ste nemohli nevidieť dôchodcov, pričom mnohí z nich prišli aj o paličke, nemohli ste nevidieť mamičky s kočíkmi, rodiny s deťmi, podnikateľov, živnostníkov, skrátka množstvo tých, ktorým prekáža momentálne chaotické vedenie republiky na čele s mentálne vysokopravdepodobne nekompletným premiérom.
Veľké poďakovanie letí do všetkých kútov Slovenska, z ktorých ľudia neváhli prísť a nahlas poukázať na deštrukciu republiky.

Ak píšete o podobnej aktivite obyvateľov Bieloruska, vážení pisálkovia, podľa vás ide o protest za demokraciu. Na Slovensku podľa vás o demokracii asi máte právo blúzniť len vy… Hoci sa na jednej i druhej strane deje to isté, podľa vás ide v Bielorusku o protesty proti Lukašenkovi a na Slovensku ide o vyčíňanie futbalových chuligánov.
Nepíšete to takto len preto, aby vami zmanipulovaná časť spoločnosti za frenetického potlesku oslavovala a schaľovala nezmyselné zákroky a to aj výstrelmi gumovými projektilmi priamo do ľudí?

Hanbite sa aj vy, „páni“ policajti!
Bolo vás tam možno okolo 300. Keď si odmyslíme štandardných 10 % mentálne postihnutých kovbojov príliš často sledujúcich americké filmy, vy všetci ostatní ste predsa normálni.
Hanbite sa však všetci! Za to, že ste si nedokázali uvedomiť kam patríte. Za to, že ste neváhali použiť vodné delo proti davu, v ktorom nestáli len nedospelí 25-kiloví výrastkovia.

Za tých sa, naopak, hanbím ja…

Mohol a mal to byť výrazne zdvihnutý prst. Mohlo a malo to byť zo strany protestujúcich hlasné prejavenie toho, čo si o úbožiakoch vedúcich túto krajinu myslia.

Vďaka nič neriešiacemu ataku brány do úradu vlády sa napokon z toho stala štandardná futbalová súťaž medzi ozbrojenými policajtami a neozbrojeným davom v štýle „ukáž, kto si primitívnejší”.

Prišli sme kričať v čase, kedy amatérske vedenie krajiny nedokázalo v zmysle platných právnych predpisov ani len prijímať právne platným spôsobom opatrenia obmedzujúce všetkých obyvateľov. Obmedzenia mali smerovať k zastaveniu šírenia „pandémie“. Skoro sa im to podarilo: máme tu druhú vlnu a všetko nasvedčuje tomu, že príde i tretia, desiata… Pravdepodobne najsmiešnejší premiér v histórii Európy však neviní zodpovedných, nevyvodzuje dôsledky ani zo svojich trápnych rozhodnutí – viní zo všetkého obyvateľov Slovenska, ktorí (mu) to pokazili…
Prišli sme kričať v čase, kedy pandrláčikovia na čele republiky nedokázali zákonným spôsobom dokonca ani vyhlásiť núdzový stav.
Prišli sme hulákať aby bolo do celého Slovenska počuť, že tých, ktorí majú svoje práva, je oveľa viac ako panáčikov v oblekoch vytrvalo a rozšafne spôsobujúcich utrpenie, frustráciu a hanbu nám všetkým.

Vážení hypervzdelanci v redakciách, dnes píšete o „ultrapravicových chuligánoch“ vyčíňajúcich pred úradom vlády.
Nenapíšete o tisíckach frustrovaných a zahanbených ľudí, ktorým chaotické a amatérske vedenie štátu ničí životy. Doslova: ničí životy!
Nenapíšete nič o spravodlivom hneve ľudí, ktorí svojou prácou platia morálne zbedačelých politikov a týchto nenapadne nič lepšie ako ďalšie a ďalšie a ďalšie obmedzenia normality života ľudí…
Nenapíšete nič o tom, že ak skutočne čelíme smrteľnému vírusu, čo každé ráno hľadajú tisícky a tisícky ľudí v preplnených električkách, autobusoch a vlakoch…
Nenapíšete nič o tom, že slová hlavného hygienika SR a slová hlavnej hygieničky Českej republiky nie sú zamerané na to isté…
Vy máte proste svoj svet a snívate svoj naivný sen o jeho nekonečnosti…

Posledný odstavec teda venujem vám, kurtizáni a kurtizánky v redakciách. I keď viem, že mnoho z vás musí splácať svoje hypotéky. I keď viem, že mnoho z vás by sa vďaka svojej hanebne nízkej schopnosti ešte pred 30-timi rokmi nedostalo ani len cez vrátnicu, nie to ešte do redakcie. Mám pre vás návrh: Keď budete najbližšie písať ďalší blud spomeňte si, že ten valec, ktorý teraz pomáhate tlačiť, jedného dňa preválcuje vašich priateľov, preválcuje vašu rodinu, preválcuje vašich rodičov, preválcuje vaše deti a v neposlednom rade pod tým válcom skončíte aj vy sami.
Ešte máte čas, spamätajte sa!

P.S.: Keď si prišli pre človeka z druhého politického spektra, bol som ticho. Keď prišli pre človeka z nášho politického tábora, tiež som bol ticho. Keď si prišli pre suseda, stál som ticho za svojimi dverami.
Keď si prídu pre mňa nebude asi nikto, kto by sa ma zastal. (Neznámy autor)

Miki Fenix