.

Výjazdy do Dunajskej a do Nitry

Categories VýjazdPosted on

Fanklub Slovanista pokračuje v organizovaní autobusových výjazdov na ligové zápasy Slovana.

Program ligového kolotoča zavedie belasých v prvom jarnom zápase na horúcu pôdu do Dunajskej Stredy, kde už v sobotu 16. februára odohrajú v rámci 19. kola prvej ligy zápas s domácim DAC-om. Ten je priamym a najbližším prenasledovateľom ŠK Slovan v tabuľke, i keď osembodový rozdiel hovorí jasne. Rovnako jasne hovorí aj fakt, že po fanúšikovskej stránke by práve tento zápas mal patriť a bezpochyby aj patriť bude k pre nás najzaujímavejším.
Preto netreba čakať, váhať, pridlho premýšľať ale čo najskôr si obsadiť miesta v tradičnom Danobuse, ktorý nás prepraví až na štadión.

Keďže už o týždeň neskôr hráme v Nitre proti ligovému nováčikovi zo Serede, rozhodli sme sa vytvoriť z týchto dvoch výjazdov balík a ponúkať ho za zvýhodnenú cenu.

REZERVÁCIA MIESTA V AUTOBUSE
Ako vždy aj tentokrát odošlite požiadavku na rezerváciu na e-mail slovanista@slovanista.sk .
Do predmetu správy napíšte
„Balík“ – ak objednávate dopravu v rámci balíka
„DS“ – ak objednávate dopravu len do Dunajskej Stredy
„Sereď“ – ak objednávate dopravu len do Nitry

Nezabudnite pripísať meno a telefón objednávajúceho, aby tento bol dostupný v prípade, ak to bude nutné. Ak rezervujete viac miest, napíšte všetky mená, telefóny na ostatných nebudú potrebné. Príklad je v obrázku nižšie:

mail, vzor rezervácie

Platba za dopravu bude až pred odchodom. Vstupenka na zápas nie je v cene, výjazďáci ju však majú garantovanú. Pokiaľ sa prihlásia včas…

Členmi fanklubu sa môžete stať aj priamo na mieste stretávky, teda v reštaurácii Champion na Pasienkoch pod VIP-kou (dnes už našťastie bývalou).
Čas odchodu do Dunajskej ešte upresníme, zatiaľ to vyzerá na 14. h.