.

V sobotu na guláš a potom autovýjazd do Senice

Categories VýjazdPosted on

Slovanisti, máme pred sebou posledný výjazd základnej časti. Tabuľkovo o nič nejde, vojvodíme na čele s presvedčivým náskokom a bez jedinej prehry. Udržať nulu v stĺpci prehier by v každom prípade znamenalo minimálne tisícnásobne presvedčivejší titul ako dosiahol súčasný jedenástkovo-červenokartový úradujúci majster a tak by stálo za to byť v Senici a podieľať sa na ďalšom úspechu našich farieb.

Tak ako na poslednom výjazde aj tentokrát sme sa dohodli s chalaňmi z Ultras Slovan, že podnikneme spoločnú cestu až do Senice. Zajtra teda všetky autobusy, autá, motorky, bicykle, kočíky a iné vehikle odchádzajú spoločne o 11:30 z Pasienkov.

Pretože máme pred sebou odlúčenie od maminej či ženinej kuchyne prakticky na celý deň a záleží nám na lepšej strave ako sú predražené a premajonézované pumpové bagety, zabezpečili sme dobrý domáci guláš. Podávať sa bude v reštike pod VIP-kou a ešte stále si ho môžete objednať na našom maily slovanista@slovanista.sk . Cena porcie je 3 EUR.

Presvedčivo úradujúci majster z Trnavy hrá v neďalekej Myjave. V tabuľke sa nachádza mimo prvej šestky, takže o svoju účasť medzi elitou sa popasuje so Sereďou ( 🙂 ). V prvej šestke na rozdiel od Trnavy majú zabezpečenú účasť Michalovce, ligový to skvost z východu…
Keďže Trnava hrá v rovnakom čase kúsok od nás a navyše prekvapujúco nikomu nezakázali výjazd a ani nezrušili zápas (pozdravujeme!) upozorňujeme menšie samostatné skupinky na možné strety s férovou, sotva desaťnásobnou presilou…