.

V nedeľu Danobusom do Dunajskej Stredy

Categories Organizujeme, VýjazdPosted on

ŠK Slovan stále a bez zaváhania vedie ligovú tabuľku a nastal čas dokázať kvalitu i na horúcej pôde v Dunajskej Strede, kde domáci prežívajú nikdy nekončiace orgie, ktoré môžeme s kľudným svedomím popísať ako antislovenské. Ortodoxné hratie cudzej štátnej hymny predchádzajúce tvrdenie dokresľuje do nepochopiteľných farieb…

Politiku ako panské huncútstvo však dávame nabok a ideme do Dunajskej Stredy nielen po dobrý výsledok ale ideme si hlavne na vlastné oči vychutnať súboj našich chlapcov s mimoriadne hecnutými a motivovanými hráčmi domácich. Už len fakt, že proti Slovanu všetci jeho ligový súperi hrajú so zvýšeným nasadením a vyššou motiváciou, dokumentuje výsostné postavenie nášho klubu na pomyselnom slovenskom futbalovom nebi.

Tak ako v minulosti i teraz si výjazd užijeme vrátane cesty v autobuse pod tradičnou Danovou taktovkou.

Odchod autobusu je naplánovaný na 15:30 h. spod VIP-ky na Pasienkoch, kde sa ako vždy stretneme o hodinu skôr, vybavíme cestovné formality a v bufete doplníme tekutiny prípadne nejaké to jedlo.

Členom fanklubu sa môžeš stať aj pred úhradou výjazdu odoslaním prihlášky umiestnenej v pravom stĺpci. Po uhradení členského príspevku (10 EUR) môžeš čerpať okamžite výhody členstva a teda aj zvýhodnenú cenu výjazdu.

PRIHLÁŠKA
Vyplň jednoduchú prihlášku a ďalej postupuj podľa pokynov, ktoré obdržíš v automatickej odpovedi po odoslaní prihlášky. Zaškrtnutím príslušného políčka si môžeš vybrať aj zaslanie kópie svojej prihlášky.
Na jednu prihlášku je môžné prihlásiť aj viac osôb, len treba rátať s tým, že v tom prípade prihlasujúci garantuje účasť všetkých prihlásených. Poplatok za dopravu bude v takomto prípade prihlasujúci hradiť naraz za všetkých.
Prihlášky prijímame do odchodu autobusu prípadne do vypredania jeho kapacity.
Počas výjazdu do Solúnu pravdepodobne nebudeme môcť potvrdzovať miesta v autobuse, potvrdenia odošleme ihneď po návrate, ďakujeme za pochopenie.

Prihláška je pre neaktuálnosť nedostupná.